Ons Team

Nathalie Hoornaert

Nathalie Hoornaert
Psychiater, Eigenaar
nathalie.hoornaert@mentggz.nl

Trudeke Navarro

Trudeke Navarro
Praktijkmanager, Eigenaar
trudeke.navarro@mentggz.nl

Martijn Houkes

Martijn Houkes
GZ-psycholoog, seksuoloog NVVS i.o., EMDR therapeut, Eigenaar
martijn.houkes@mentggz.nl

Ingrid ten Westeneind

Ingrid ten Westeneind
GZ-psycholoog, EMDR therapeut
ingrid.ten.westeneind@mentggz.nl

Eric Kuhlmann

Eric Kuhlmann
Psychomotore Therapeut
eric.kuhlmann@mentggz.nl

Roderick Stol

Roderick Stol
GZ-psycholoog, EMDR therapeut
roderick.stol@mentggz.nl

Frank van Hal
Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige
frank.van.hal@mentggz.nl

Jan van Stek

Jan van Stek
Psychiater
Jan.van.stek@mentggz.nl

Gerry van Dijk

Gerry van Dijk
GZ-psycholoog, EMDR practitioner
gerry.van.dijk@mentggz.nl

Anna Bouwman
Secretaresse
secretariaat@mentggz.nl

Jolijn van de Wiel

Jolijn van de Wiel
Psycholoog
Jolijn.van.de.wiel@mentggz.nl

Sanne Muskens
Psycholoog, EMDR therapeut
sanne.muskens@mentggz.nl

Carmen van Bussel

Carmen van Bussel
GZ-psycholoog, EMDR Practitioner. Uitsluitend online behandelingen.
carmen.van.bussel@mentggz.nl

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht van MENT GGZ bestaat uit:

Ineke Hendrikx: voorzitter

Stan de Laat: lid

Saskia Ermers: lid

De Raad van Toezicht is te bereiken via rvt@mentggz.nl