Ons Team

Nathalie Hoornaert
Psychiater, Eigenaar
nathalie.hoornaert@mentggz.nl

Trudeke Navarro
Orthopedagoog, Eigenaar
trudeke.navarro@mentggz.nl

Martijn Houkes
GZ-psycholoog, seksuoloog NVVS i.o., EMDR therapeut, Eigenaar
martijn.houkes@mentggz.nl

Willy Jutten
GZ-psycholoog, EMDR therapeut
willy.jutten@mentggz.nl

Eric Kuhlmann
Psychomotore Therapeut
eric.kuhlmann@mentggz.nl

Roderick Stol
GZ-psycholoog, EMDR therapeut
roderick.stol@mentggz.nl

Monique Gerrits
GZ-psycholoog, EMDR Practitioner
monique.gerrits@mentggz.nl

Ingrid ten Westeneind
GZ-psycholoog
ingrid.tenwesteneind@mentggz.nl

Nina Oskam
Ambulant behandelaar
nina.oskam@mentggz.nl

Ans Baars – Geerdink
GZ-psycholoog, EMDR Practitioner
ans.baars@mentggz.nl

Carine ter Horst
Orthopedagoog
carine.terhorst@mentggz.nl